Сайт запущено, але поки що він у розробці

Вітаємо, шановні відвідувачі сайту. Сьогодні ми б хотіли оголосити, що проект «Карта модернізму» запущений і доступний з усіх пристроїв. До цього моменту практично наодинці протягом півтора років збирався архів всіх модерністських об’єктів в Україні, а також розроблялася концепція дизайну сайту і, власне, сам сайт. Тепер же вся інформація поступово вноситься на сайт, підкріплюється фотографіями та іншим пізнавальним наповненням.

Поки що на сайті доступна бета-версія карти об’єктів, список об’єктів у категорії архітектури та розділ новин. Всі ці розділи будуть доповнюватися і поповнюватися поступово, поки що над сайтом працює тільки одна людина.

У наших планах також додати на сайт додаткові розділи.

Додаткові розділи з об’єктами

Поки що на сайті є лише розділ архітектури, але незабаром з’являться розділи з:

  • Монументальним мистецтвом (мозаїками, панно, сграфіто, барельєфами та іншим)
  • Пам’ятниками
  • Станціями метро і швидкісного трамвая
  • Артефактами (вивісками тих років, цікавими елементами вуличного дизайну, оригінальними зупинками та іншим)

Якщо захочете доповнити сайт своїми фотографіями, відомими вам об’єктами, не зазначеними на карті, можете скористатися розділом Контактів. Там ви можете відправити дані про об’єкт через форму або відправивши лист на пошту. Співпраця також обговорюється через пошту.

Карта

Нинішній вигляд карти дуже умовний, йому необхідні посилання на сторінки об’єктів, картинки, фільтри за категоріями

Ми шукаємо кодерів або дизайнерів сайтів, які розбираються з Leaflet або іншими безкоштовними сервісами карт і готові допомогти нашому проекту. Чекаємо на ваші пропозиції поштою info@modernism.in.ua

Магазин

На сайті з часом планується магазин з різними цікавими товарами, пов’язаними з тематикою сайту. Футболки з модерністськими об’єктами, друковані широкоформатні карти з об’єктами в містах. Набори для створення моделей об’єктів, дрібна атрибутика на кшталт значків або брелоків.

Також, можливо, при співпраці, в магазині можуть з’являтися книги, раритетні речі, декор періоду 1960-1980-х років.

Статті

Згодом багато об’єктів будуть доповнені не тільки базовою інформацією про авторів, роки побудови і місце розташування. З’являтимуться повноцінні статті з історією створення кожного об’єкта, поясненням їх художньої та матеріальної цінності.

Охоплення інших регіонів

Коли ми розберемося і приведемо сайт в порядок, ми розширимо географію наших об’єктів. В першу чергу будемо охоплювати країни Балтії та Молдову.

Дякуємо вам за те, що читаєте наш сайт. Будемо раді, якщо ви і надалі будете використовувати його для власних цілей. Можете підтримати нас фінансово на Patreon або безпосередньо по банківській карті. Все це ви знайдете в розділі Підтримати.

Також, підписуйтесь на нас в Telegram, Instagram і на Facebook.

Залишити відповідь